Nodarbības

Šobrīd nodarbības notiek reizi nedēļā, sestdienās, Tallinas ielā 49-5, sākam pl. 12. Tuvākā tikšanās šo sestdien, 13. martā.

Mēdzam satikties arī citās vietās un laikos, iepriekš sarunājot. Ja kādam ir interese, dodiet ziņu! :)

Aprīļa beigās plānots vairāku dienu seminārs ar mūsu skolotājiem, holodinamikas meistariem no Maskavas, Svetlanu Privaļskaju un Dāvidu Persicu. Precīzāka informācija vēl sekos!

Grupas:

Komentāri

PRAKTISKĀS PSIHOLOĢIJAS

PRAKTISKĀS PSIHOLOĢIJAS seminārs
„HOLODINAMIKA– prieka pilns ceļš uz dziedināšanos”
1. fāze.
pieredzējušo psihologu Svetlanas PRIVAĻSKAJAS (Maskava)
un Davida PERSICA (Maskava) vadībā.

no 23. līdz 25. aprīlim (piektd. vakars, sestdiena un svētdiena) notiks Rīgā, Kr. Barona ielā 97a. Rīgas Centra humanitārās vidusskolas telpās.

NORISE:
  • 23. aprīlis no pl. 18.00 – 21.00
  • 24. aprīlis no pl. 10.00 – 19.00 (pusdienas no pl. 13.00-14.00)
  • 25. aprīlis no pl. 10.00 – 18.00 (pusdienas no pl. 13.00-14.00)

DALĪBAS MAKSA   Ls 75 ***
Dalības maksā iekļautas pusdienas.
Priekšapmaksa Ls 15 ir apstiprinājums Jūsu reģistrācijai!
*** Dalībniekiem, kas BEIGUŠI 1. semināru – atlaide (70 %) .

• 27. . aprīlis no pl. 18.00 – 21.00             Brīvās elpošanas nodarbība
  •  28. aprīlis no pl. 18.00 – 21.00            Pārdzimšana (Rebirthing)
DALĪBAS MAKSA Ls 15 Ls par nodarbību. Norises vieta tiks paziņota atsevišķi.

PIETEIKŠANĀS un sīkāka informācija: tālr. 26622603 Ilze, 29494794 Maija,
 vai e-pasts: ilze [dot] ulmatgmail [dot] com, norādot vārdu, uzvārdu, e-pastu, kontakttālruni.
 Vietu skaits ierobežots!

Holodinamika („laika mašīna”)
Semināra dalībnieki apgūst vienkāršu, efektīvu un drošu psiholoģijas metodi dažādu dzīves problēmu risināšanai. Metode balstīta uzskatā par pasaules Veselumu un Vienotību. Holo-dуnamics - Veseluma dinamika jeb Virzība uz Vienotību (angļu v. „the whole-dynamics” )   Holodinamikas pamatlicējs Vernons Vulfs, ASV Kalifornijas fizikas un psiholoģijas doktors, izmantojot senās zināšanas, radīja rietumu cilvēkam pieņemamu metodi, kā maigā un mīlestības pilnā veidā dziedināt dvēseli, izmainot domformas, priekšstatus, pieķeršanās un atkarības. Šī metode palīdz nonākt līdz problēmas būtībai, tās cēlonim, kas reizumis sakņojas tālā pagātnē (bērnībā, atrodoties mātes miesās, dzimtas pagātnē, cilvēces vēsturē). Pacients kļūst dziedināšanas procesa aktīvs dalībnieks un atbildes, izmantojot savu zemapziņu, atrod pats. Metode palīdz iepazīt katram sevi un atklāt savu iekšējo potenciālu.

Brīvā elpošana
Dažādu dzīves problēmu diagnosticēšana un risināšana, izmantojot elpošanu. Brīvā elpošana ir ne tikai pašizaugsmes un dziedināšanas treniņš, bet arī viens no apziņas paplašināšanas instrumentiem. Brīvās elpošana metode ir radniecīga tehnikām, ko izstrādājuši Staņislavs un Konstantīns Grofi.

Semināra vadītāji:
  • Davids Persics – fiz.matem. zinātņu kandidāts, Maskavas un Amerikas matemātiķu biedrību loceklis, psihologs, Viskrievijas profesionālās psihoterapeitu līgas (VPPL) loceklis, halodinamikas meistars – skolotājs
 Svetlana Privaļskaja – psihologs, Viskrievijas profesionālās psihoterapeitu līgas (VPPL) locekle, halodinamikas meistare – skolotāja, brīvās elpošanas meistare, centra vadītāja (Maskavā), Starptautiskās ekoloģiskās apziņas Akadēmijas akadēmiķe.

Abi ir psiholoģijas grāmatu autori, klīniski rezultatīvākā Maskavas halodinamikas centra vadītāji, pieprasīti semināru pasniedzēji Krievijā, ASV u.c.

Atjaunota info

Holodinamikas seminārs pārcelts nedēļu vēlāk, t. i. 30 aprīlis-2. maijs, ar papildnodarbībām 4. un 5. maijā!

Paldies, Jana! :)