Skip to Content

Rezonanses lielā kopā sanākšana augustā

Kopā būšanas svētki
Rezonanses nometne 2010
23. - 29. Augusts
Ādaži, „Intlapas”

Mēs uzaicinām sevī Debesu prieku, mieru un skaidrību, pieaicinām savu Augstāko Padomu, Mēs sastopam savus smalkos mīļos un tās Laimes plūsmas, kas caur debesu sfērām ielīst mūsu Sirdīs.
Tāpat kā pietekas atrod upes, tāpat kā upes jūras un jūras okeānus Šeit Vienotajā Mīlestības okeānā mēs tiekamies, lai spēlētos un svinētu dzīvi, lai būtu kopā savā apsolītajā Apstiprinājumā uz Mātes Zemes.
 
Jauna laika atvēziens ir klāt un mūsu tuvie mīļie un vēl nezināmie un neatpazītie jaunie draugi tāpat. Apziņa plešas un klāt ir Otrā Lielā Rezonanses sanākšana.
 
Mēs turpinām jautāt un apzināt. Kas tā ir par rezonansi?
Rezonanse ar saviem tuvākajiem
Rezonanse ar savu augstāko iespēju
Rezonanse ar cilvēces Gaismas darbiniekiem
Rezonanse ar Zemes Sirdi un Augstāko Padomu
Rezonanse ar Radītāja nodomu un spēku
Rezonanse ar šo mirkli un klātbūtni tajā
...
 
Es esmu un viļņojos kopā ar visiem esošajiem un visu esošo, viļņojos Esamības lielajā jūrā, šeit šajā brīdī un vietā, kad manos smalkajās daļiņās skan
Mīla Mīla Mīla
Tik Dzīva Dzīva Dzīva
Un Gaiša Gaiša Gaiša
 
Kāds ir mūsu šīs reizes uzdevums?
kāds tad tas ir?
uzdevums tik liels kā mūsu iespējas kauss.
bet kāda ir mūsu kopējā iespēja?
un kāds ir mūsu kopējais kauss?
 
Atbilde ir katrā no mums. to pat var neminēt.
bet vienkārši apzināt un iemiesot.
piedzīvot īstajā vietā un īstajā laikā.
tad, kad tiksimies.
tad kad būsim un svinēsim kopā.
 
 
mūsu draugi pieprot tik dažādus un skaistus veidus kā būt un atraisīties. daudzas no šīm metodēm ir fiksējamas, - tās ir deja, kustība, dziesma, rotaļa, līniju vilkšana un krāsošana, mandalošana, apcere caur skaņu un krāsu. dažādie veidoli un veidošana. atsvabināšanās no veidoliem un meditēšana. zummm zināšana. kā kuram tuvāk.
 
tāpat daudzi no mums ir klāt, lai dalītos savā klātbūtnē un atnestu neieplānojamo, nenotveramo, taču dzīvo un vitāli svarīgo.
 
taču šajā notikumā katrs ir radītājs, katrs ir klāt, lai dalītos, piedalītos un līdzdarbotos šī brīnišķīgā brīža tapšanā.
 
ņemot vērā iepriekšējās pieredzes, redzams, ka arī šoreiz visā šajā mūsu uzdevums būs balanss starp formu un brīvību, aktuāls būs līdzsvars starp noteikto un brīvo – tāpēc esam aicināti pieteikt savu ideju, vēstījumu, ieskatu vai praksi, kura būtu atrodama kādā no programmas dienām.
 
turklāt - katra dalībnieka uzdevums ir uz šo notikumu atnest spēli, kuru piedāvāt un dalīties ar pārējiem. visas spēles satopas beidzamajās dienās. šīs mēdz būt pacilātākās un pilnīgākās stundas.
 
tie, kas vēlās būt klāt un tie, kam ir jau kas konkrēts padomā – ir aicināti sastādīt aptuvenu plūstošo programmu augusta pirmajā nedēļā – tikties sagatavošanas stundā pie Lauras Bužinskas –
 
Pirmdien, 2. augustā plkst. 19.00
Adrese – Kr. Barona 60-6
 
vairāk ziņu:
Laura: 28621469
Ģirts: 26777233
 
šo ziņu varat un pat vajadzētu padot tālāk tiem, kam tā varētu būt saistoša
vēlot visu skaisto un patieso
jūsu mīļie