Plāns un vadlīnijas. Vieta jautājumiem un atbildēm

Pirmdiena

Brokastis

12: 00 –
15: 00

Mūzikas uztvere caur ķermeni. Kustību prieks un jauni ieskati.
Guntis Veiskats

Spēļu diena

16: 00

Pusdienas

18: 00
- 21: 00

Visuma miera dejas ?? (vēl atvērts jautājums)

Turpinam spēlēties

22: 00

Kopējais aplis
Vakara miers

Par laika plānojumu – laiks ir sastādīts organizējošu, ne ierobežojošu nolūku labad. Mēs paļaujamies uz Šo Brīdi un ko tas var nest tāpēc paliekam atvērti plūsmai, spontāniem ierosinājumiem, uzdevumiem vai tam, kas tieši tajā vietā un laikā Grupai ir nepieciešams, vai tam, ko grupa izvēlās par vajadzīgu.

Pamatnoteikumi

-          šī vieta un laiks brīvs no dullām vielām un papirosiem

-          mēs visi esam brīvi un atbildīgi cilvēki

-          kopējos svētkus sakārto un organizē gongs

-          mēs cienām citu mieru un koncentrēšanos (kopīga klusuma ievērošana klusuma stundās, citu cilvēku attīstības procesu pieņemšana, cieņa pret grupas darbu u.c. )

-          mēs tiecamies uz dzīvošanu ŠAJĀ MIRKLĪ, tāpēc izvairāmies no pārstāstiem, atmiņām, aizvedinošām vīzijām, pareģojumiem, intelektualizācijām un teorijām. Tās pieļaujamas, lai atkal atgrieztos Šeit un Tagad - šajā pieredzē, šajā ķermenī un kompānijā.

Iepazīšanās rituālskatrs cilvēks, kurš nokļūst šajā notikumā, ar aizsietām acīm iepazīstina ar sevi

Klusuma stunda – katrs dalībnieks pavada laiku pēc savas izvēles (atskaitot gadījumus, kad vienojamies par citu kārtību), saglabājot kopējo vienošanos – ārēju un iekšēju klusumu

Spēļu diena – katrs nometnes dalībnieks, kurš ierodas uz spēļu dienu sev līdzi nes SPĒLI, ar kuru iepazīstina pārējos. šajā dienā tiek aicināti arī draugi un paziņas, kas vēlas spēlēties. Spēles vadlīnijas – brīvā dabā, ar samērīgu ilgumu, pieejamiem resursiem. Var sagatavot arī vairākas dažāda rakstura spēles, no kurām uz vietas varēs izvēlēties konkrētajā situācijā piemērotāko un vajadzīgāko.

Tad mēs redzēsim diena – šajā dienā mēs redzēsim to, kas būs un kam paši būsim gatavi

Ko ņemt līdzi?

guļammaiss, telts, paklājiņš
bļodiņa, krūze un karote
sega, šalle un pleds vēsiem vakariem
spilvens, matracītis vingrošanai un meditēšanai
ērtas drēbes vingrošanai, darbam, būšanai pļavā un mežā
apavi mitram laikam (ja nu kas)
siltas zeķītes

krāsaini dabas materiāli kopējai mandalai (krāsainās smiltis, gliemežvāki, čiekuri – ir uz vietas )
zīmuļi, papīrs un radošais materiāls
mūzikas instrumenti, skaņas un smaržas avoti
...

Ēšana un iztikšana

Šajā notikumā tiecamies uz minimālu līdzekļu izmantojumu. Neviens par savu ieguldījumu nesaņem atalgojumu
Katrs no nometnes biedriem vai viņu vecmammām var brīvi pēc savas sirds izjūtas un iespējām ziedot dabas veltes (tējas, dārzeņi, augļi, ogas u.c.) un jebkādu pārtiku kopējām maltītēm.

Būs kopējais nometnes maks, kas paredzēts veikala apmeklējumiem un ziedojumiem nākamā gada nometnes izmaksām.
Iespējamās pārtikas izmaksas – ap 10 Ls

Katrā ēdienreizē paļaujamies uz kāda galvenā šefpavāra un viņa brīvprātīgajiem palīgiem. Uz nometni var atnest konkrētas receptes un sastāvdaļas, ko varētu būt grūti atrast Ādažu veikalos, bet par ēdienreižu plānojumu un atbildīgajiem vienosimies uz vietas.

Par kulinārajām idejām un vēlmēm ziņojiet savlaicīgi
Virtuve veģetāra

Transports

Īpaša debesu vēlība ir skolēniem, studentiem, bezdarbniekiem un pašiem nevi nodarbinošajiem, jo tie varēs nokļūt uz visu pasākuma laiku. Tomēr atvērta ir iespēja arī pieslēgties uz dažām dienām, vai kādu vakaru pēc darba.
Par savu ierašanos ar sabiedrisko transportu būtu vēlams ziņot laicīgi, jo no nometnes vietas līdz Ādažiem būs jāorganizē atsevišķs auto un cilvēks, kas brauks pretī (10-15 min). Tādēļ būtu ļoti labi, ja vairāki braucēji varētu saskaņoties uz kopēju reisu.

Mūsu ieteiktie ierašanās reisi nometnes starplaikos:

autobuss Rīga – Ādaži:

16:25 - 17:08

(iespējami arī citi laiki, bet par tiem iepriekš īpaši jāvienojas J - jāsarunā kāds šoferis, kurš gatavs izlaist kādu programmas daļu)

Karte auto braucējiem un veloceļotājiem:

Vēlams ziņot arī par brīvajām vietām automašīnās.

Sagatavošanas talka:

Ar tiem, kas var un vēlas pievienoties nometnes sagatavošanas talkā un kopā būšanā „Intlapās”, tiekamies iepriekšējā nedēļā pirms nometnes
Droši dodiet ziņu tie, kas var pievienoties, un tad vienosimies par konkrētajiem laikiem.

Darba uzdevumā:

Āra telts.

Slietenis – (native american teepee) – http://www.youtube.com/watch?v=983JxTJMXV8

Zāles pļaušana
Iekštelpu sagatavošana

Tāpat arī, ja kādam pieejamie resursi – lielā telts/nojume – materiāli slietenim – brezenta (vai cita auduma varianti?? ) audums, virve

*********

Mēs esam atvērti jaunām idejām, piedāvājumiem un ierosmēm.

Atcerieties, ka mēs visi esam līdzatbildīgi šajā radīšanā!

Šī dzīve ir brīnišķīga dāvana un unikāla iespēja!

Dodiet ziņu, kad būsiet!!!

girtsatrezonanse [dot] lv
Ģirts: 26777233
Rasa: 26153655

UZ DRĪZU, MĪĻU TIKŠANOS !!!

Komentāri

Padomi ceļotājiem

function DoPageLoad() {

window.TimeoutId = setTimeout('');
parent.TIME_doc_load_full = new Date().getTime();

Ceļš uz Intlapām ar auto vai kājām.

Pa Brīvības ielu braucam ārā no Rīgas
Izbraukuši no Rīgas griežamies virsū uz Tallinas šoseju Tallinas virzienā
Braucam līdz Ādažiem, Tallinas šoseja aizies nedaudz pa kreisi, bet mums jābrauc taisni, sanāk pa labi, nost no šosejas iekšā Ādažos
esam nonākuši līdz kartei