Skip to Content

Biedrība "Saules skola"


Biedrība ir tik tikko radīta, apvienojot divas galvenās entuziastes Ivetu un Baibu. Taču atbalstītāju un līdzdarboties gribētāju pulks aug ar katru dienu, un tas mums dara lielu prieku!
 
Galvenais darbības mērķis ir alternatīvas pirmskolas izglītības iestādes izveidošana.  Mums padomā humānas pedagoģijas un latviešu tradicionālās kultūras apvienojums ar mūsdienu pirmskolas pedagoģijas prasībām. Lielu uzsvaru liekam uz vecāku līdzdalību bērnu audzināšanas procesā, tādēļ esam paredzējušas arī īpašus seminārus, tikšanās un meditācijas vecākiem un mūsu pedagogiem un palīgiem.
 
Mēs vēlamies, lai Saules bērnu dārzs katrai ģimenei palīdzētu saprasties un atbalstīt vienam otru, lai vecākiem prieku darītu radoši, droši un pasaulei atvērti bērni un bērniem mīloši un saprotoši vecāki.