Skip to Content

Rebirthinga un Hellingera metodes Seminārs

Rebirthinga un Hellingera metodes Seminārs
 
Mīlestības atklāsmes nakts
 
15.-16. janvārī 2011.
 
sestdiena 12:00-19:00.
svētdiena 13:00-20:00.
 
Semināru vada Centra «Starojums» vadītājs,psihologs,dziednieks
 
 
Marats Gaļimovs
( Kaļiņingrada)

Semināru un treniņu «Mīlestības Ceļš» autors (semināru vadīšana Krievijā, Lietuvā, Polijā, Latvijā, Čehijā, Vācijā), psihologs, sociālais terapeits, «Ģimenes bagātības Akadēmijas» dibinātājs, Cilvēka attīstības Centra «Sijanije» vadītājs. Marats Gaļimovs ir jaunu dziedinošu prakšu autors un pasaules līmeņa atklājumu autors darbā ar dzimtu karmiskām programmām
 
Rebirthing - tā ir transfomācijas terapija, kura palīdzēs Jums atrisināt daudzas problēmas, sakrātas jūsu dvēselē par daudziem gadiem. Rebirthing izmanto speciālu elpošanas tehniku, lai «izlauztos» caur pārdzīvojumu kārtām un atjaunot sasaisti ar jūsu īstu iekšējo «Es», noņem blokus un stresus, ko cilvēks uzņēma piedzimstot šajā pasaulē.
 
Hellingera metode (darbs ar ģimenes sistēmu- ar visu dzimti kopumā) ļauj cilvēkam gūt milzīgu resursu savas dzīves uzdevumu risināšanā, tostarp arī profesionālu, ļauj ieraudzīt problēmu un notikumu saknes, galvenos cēloņus. Paveiktais rezultāts ir uzticams un dziedinošs ne tikai pašam cilvēkam, bet arī viņu tuviniekiem. Tas ir solis pretī lielākai apzināšanai, solis pretī Sev pašam.
 
Programmā arī: radošā tikšanās kopā ar ģitāru ar Saules bardu dziesmām, Mīlestības Elpošanas prakses, Dzīvas Mīlestības Telpas meditācija, utt.
 
Seminārs notiks:Vecpilsētas 8, 3.stāva,ieeja caur arku līdz beigām, pa labi pa pakāpēm, durvis pa labi. 
 
Seminārs notiks krievu valodā.
 
Semināra cena -35 Ls
Tikai 1 diena - 20 Ls
Iepriekšējā pierakstīšanās ir obligāta! 
 
Paņemiet kaut ko garšīgu pie tējas pusdienlaikā,
un siltas drēbes, pledu, paklājiņu svētdienai – rebirthinga nodarbībai.
 
Marats sniedz arī privātās konsultācijas,
pieraksts: Margarita 29814191
Grupas: