Skip to Content

No Bailēm uz Mīlestību

Aicinām piedalīties praktiskās psiholoģijas seminārā

„No Bailēm uz Mīlestību” 
                        

 
pieredzējušo psihologu Svetlanas PRIVAĻSKAJAS (Maskava)
un Dāvida PERSICA (Maskava) vadībā.
 
Abi ir psiholoģijas grāmatu autori, klīniski rezultatīvākā Maskavas holodinamikas centra vadītāji, Viskrievijas profesionālās psihoterapeitu līgas (VPPL) locekļi, pieprasīti semināru pasniedzēji Krievijā, ASV u.c.
                                                                             
Semināra norises laiks: 15., 16., 17. aprīlī, Rīgā.
 
 
Katrā no mums mīt gan Bailes, gan Mīlestība. Bailes, ko esam pārmantojuši, ko esam ieguvuši dzīvju un negatīvas pieredzes laikā. Mīlestība, kas ir klātesoša katrā no mums, kā dievišķās enerģijas neizsīkstošais avots. Mīlestība, ko  esam saņēmuši no savas dzimtas un ko sniedzam tālāk savam dzimtas turpinājumam.  Cik daudz  mēs spējam atvērties Mīlestībai? Kas mums traucē? Kā maigi un saudzīgi strādāt ar savām bailēm un  iet tālāk, lai iegūtu arvien lielāku sirds atvērtību un spēku?
 
Semināra programmā iekļautas četru veidu elpošanas tehnikas (brīvā elpošana, pārdzimšana (dzimšanas kanāls); dinamiskā elpošana pēc Ošo, elpošana pāros), kā arī diagnostiski izkārtojumi (pēc Helingera sistēmas) semināra sākumā un noslēgumā.
Elpošanas tehnikas ir intensīva metode, kas ir droša un efektīva pieredzējušo meistaru vadībā, un ļauj atbrīvoties no fiziskiem un emocionāliem blokiem caur to apzināšanos un katarsi. Tās ir ne vien pašizaugsmes un dziedināšanas treniņš, bet arī viens no apziņas paplašināšanas instrumentiem.
Brīvās elpošana metode ir radniecīga tehnikām, ko izstrādājuši Staņislavs un Konstantīns Grofi.

NORISE:
15. aprīlis no pl. 18.00 – 22.00
16. aprīlis no pl. 10.00 – 19.00 (pusdienas no pl. 13.00-14.00)
17. aprīlis no pl. 10.00 – 18.00 (pusdienas no pl. 13.00-14.00)
Adrese: Klīveru 3 (pie Akmens tilta)
 

DALĪBAS MAKSA Ls 50 *
           
Dalības maksā nav iekļautas pusdienas. Tiks piedāvāta kopīga pusdienošanas iespēja par atsevišķu samaksu (5 Ls par abām dienām, iekļaujot tējas pauzes).
 
Priekšapmaksa Ls 15 ir apstiprinājums Jūsu reģistrācijai!

 *Dalībniekiem, kas apmeklējuši iepriekšējos seminārus – 40 Ls
------------------------


PIETEIKŠANĀS un sīkāka informācija ilze [dot] ulmatgmail [dot] com, 26622603 (Ilze), 25999068 (Jana, pēc 17-00), norādot vārdu, uzvārdu, e-pastu, kontakttālruni.

Grupas: