Skip to Content

Saules mācību dārzs aicina

 Saules mācību dārzs aicina

 2011. gada 7.maija semināra

„Ievads humānajā pedagoģijā”

plānotā programma

Jelgavā, J.Asara ielā 12, 1st.svinību zālē

11:00 – 14:00

Seminārs vecākiem, pedagogiem un interesentiem. Ieeja par ziedojumiem.

 10:30 – 10:55  Dalībnieku reģistrācija

 11:00 – 11:05 Semināra atklāšana

Vineta Šrama, Saules mācību dārza veidotāja

 

11:05 – 12:30              „Ievads izpratnē par humāno pedagoģiju”

Tālis Jaunzems, Latvijas humānās pedagoģijas asociācijas valdes loceklis, Smiltenes novada izglītības pārvaldes vadītājs

 

12:30 – 12:45  Pārtraukums

 

12:45 – 14:00              „Zēnu un meiteņu mācīšanās atšķirības”

 Ilze Šulte, Latvijas humānās pedagoģijas asociācijas pārstāve, Smiltenes novada izglītības pārvaldes speciāliste

 

14:00 – 14:15  Jautājumi un atbildes. Semināra noslēgums.

 

Ikvienā laika periodā nozīmīga vieta personības veidošanā ir bijusi skolotājam, tāpēc šobrīd ir kļuvis aktuāls jautājums, kā pedagogam strādāt tā, lai palīdzētu bērnam veidoties par radošu personību; lai bērnam būtu interesanti un darba prieks, lai viņš redzētu sava darba jēgu un mērķi, lai negribētu apstāties savā izaugsmē, lai viņš censtos nevis tāpēc, ka grib būt gudrāks, varenāks, stiprāks par citiem, bet lai apzinātos, ka pilnība uz zemes uzziedēs tikai tad, kad ikviens sacentīsies pats ar sevi un centīsies paveikt savu darbu, cik vien iespējams labi un vajadzības gadījumā palīdzēt otram, jo panākumi ir vienotībā un kopīgajos sasniegumos.

          Manuprāt, atbilde uz šiem daudzajiem “kā?” ir humānā pedagoģija, kuras ietvaros, audzinot cilvēka personību, cilvēks top par Cilvēku.

 

Baiba Mennika

Saules skolas vadošais pedagogs

 

 Lūdzu pieteikties Vinetai Šramai (t:2 9 607311, vinetaatsaulesskola [dot] lv), ja nav iespējams iepriekš pieteikties, tiksimies seminārā.

www.saulesskola.lv

Komentāri

Pievienot jaunu komentāru

  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Atļautie HTML tagi: <p> <a> <em> <i> <b> <strong> <cite> <code> <address> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <big> <br /> <br> <ins> <del> <q> <s> <u> <acronym> <abbr> <blockquote> <br /> <dfn> <hr> <kbd> <pre> <samp> <small> <strike> <sub> <sup> <tt> <var> <img> <h3> <h4> <h5> <h6> <h1> <h2> <div> <table> <thead> <tfoot> <tbody> <caption> <th> <tr> <td> <fieldset> <legend> <map> <area> <span> <style>
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.
  • Each email address will be obfuscated in a human readable fashion or (if JavaScript is enabled) replaced with a spamproof clickable link.

Vairāk par formatēšanas iespējām

SARGS
Šis ir vajadzīgs, lai pasargātu portālu no automatizētajiem interneta sērfotājiem un izvairītos no spama. Ievērojiet lielos un mazos burtus!
SARGA Attēls
Ievadiet simbolus, kas redzami attēlā (secībā).