Skip to Content

Portāla tehniskā apkope 26-30. maijā

Naktī no 26. uz 27. maiju tika veikta portāla tehniskā apkope. Taču, neparedzētu problēmu dēļ, tā ieilga līdz pat 30. maija pēcpusdienai.

Šīs apkopes laikā tika veikti sekojoši uzlabojumi:

  • Veidojot jaunu ierakstu, tagad ir platāks raksta veidošanas lauks, kas varētu padarīt ieraksta veidošanu ērtāku
  • Strādājot portāla forumu sadaļā, tagad arī ir vairāk vietas
  • Katram reģistrētam lietotājam tagad ir iespēja izveidot pašam savu blogu (ziņu lapu), ievietot tajā ziņas, kuras citi varēs apskatīt. Blogu ierakstiem (kā arī forumu tēmām, Darba grupu rakstiem, u.c.) iespējams pievienot arī nelielu attēlu galeriju, audio un video failus. (Tava Skola palīdzība: Jauna bloga ieraksta izveidošana; Attēlu un galerijas pievienošana ierakstiem)

Apkopes laikā radušos problēmu dēļ, savukārt, tika pazaudēts neliels daudzums datu. To visu izdevās atgūt, taču iespējams, ka tika pazaudēts kāds komentārs, ja tas bijis pievienots laikā no 21. līdz 26. maijam. Tādēļ, ja šajā laika periodā esat pievienojis kādam rakstam vai foruma ierakstam komentāru, un tas vairs nav atrodams, esat laipni aicināti to pievienot vēlreiz. Mēs, savukārt, esam mācījušies no savām tehniskajām kļūdām, un centīsimies tās nākamreiz neatkārtot.

Komentāri

Pievienot jaunu komentāru

  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Atļautie HTML tagi: <p> <a> <em> <i> <b> <strong> <cite> <code> <address> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <big> <br /> <br> <ins> <del> <q> <s> <u> <acronym> <abbr> <blockquote> <br /> <dfn> <hr> <kbd> <pre> <samp> <small> <strike> <sub> <sup> <tt> <var> <img> <h3> <h4> <h5> <h6> <h1> <h2> <div> <table> <thead> <tfoot> <tbody> <caption> <th> <tr> <td> <fieldset> <legend> <map> <area> <span> <style>
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.
  • Each email address will be obfuscated in a human readable fashion or (if JavaScript is enabled) replaced with a spamproof clickable link.

Vairāk par formatēšanas iespējām

SARGS
Šis ir vajadzīgs, lai pasargātu portālu no automatizētajiem interneta sērfotājiem un izvairītos no spama. Ievērojiet lielos un mazos burtus!
SARGA Attēls
Ievadiet simbolus, kas redzami attēlā (secībā).