Skip to Content

Ziema – labākais laiks, lai gūtu jaunas zināšanas un pieredzi jaunām izvēlēm!

Cilvēka dvēsele līdz ar dabas rimtumu ziemā nomierinās no virpuļojošām silto gadalaiku emocijām. Tas ir labākais laiks, lai rāmā mierā atvērtu savu prātu jaunu zināšanu apguvei, ieskatītos sevī un uzdotu jautājumus, uz kuriem atbildes ir nozīmīgas jaunām izvēlēm. Viens no pēdējā laika aktuālākajiem jautājumiem Latvijas sabiedrībā ir jautājums par izglītību, tās kvalitāti, reformām un izvēles iespējām.
 
Vidzemes Augstskolas Mūžizglītības centrs sadarbībā ar „Vidzemes valdorfizglītības atbalsta biedrību” no 9.februāra piedāvā vecākiem, pedagogiem un citiem interesentiem divpadsmit semināru ciklā izzināt dažādus jautājumus, kas saistīti ar cilvēka, īpaši bērna, attīstības jautājumiem, izglītības vērtībām, cilvēka attīstības cikliem, ritma spēku, dažādām maņām un to kopšanu, veselīgu izglītību un audzināšanu, kā arī ar valdorfizglītības pamatnostādnēm un metodēm sākot no pirmsskolas līdz pat vidusskolas noslēgumam.
 
Semināros būs iespējas gūt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas un pieredzi, uzdot jautājumus gan publiski, gan individuāli. Seminārus vadīs profesionāli lektori gan no Latvijas, gan ārvalstīm (Somija, ASV) ar daudzu gadu pieredzi valdorfizglītībā un citos ar cilvēka dzīves aspektiem saistītos jautājumos, tai skaitā vecāki, kuri ir izvēlējušies valdorfizglītību saviem bērniem, un šo izglītības iestāžu absolventi, kas turpina savu izglītību gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Semināru cikla noslēgumā plānots tikties vecāku, pedagogu, citu interesentu, lektoru un skolu absolventu forumā, lai, balstoties uz iegūtajām zināšanām, vienotos par nākotnes sadarbības iespējām.

Semināru laiki un darba kārtība: Šajā MS Word dokumentā.

Sīkāka informācija par darba gaitu un turpmākajiem semināriem:
Vidzemes Augstskolas Mūžizglītības centrs,
108. kab., Cēsu iela 4, Valmiera,
Tālr.: 64207227 vai 28374150;
e-pasts: vmcatva [dot] lv
vmc.va.lv

„VIDZEMES VALDORFIZGLĪTĪBAS ATBALSTA BIEDRĪBA”